ЕлектроСталь – краще місце в Житомирі щоб купити електродвигун

Згорів електродвигун ? Потрібно укомплектувати обладнання?
Ми допоможемо підібрати та купити електродвигун для різних потреб.

Чому у нас?

Коли ви звертаєтесь до нас – ми завжди беремо до уваги:

  • умови експлуатації електродвигуна
  • режими його роботи
  • ступінь захисту електродвигуна
  • конструктивне виконання
  • кваліфікацію обслуговуючого персоналу

Ми маємо великий досвід підбору та вирішення технічних питань при поставці електродвигунів, який в якійсь мірі відображено в блозі Олександра Коваля.

Які електродвигуни ми поставляємо?

Трифазні електродвигуни АИР

потужністью від 0,18кВт до 75кВт частотою обертання 750, 1000, 1500 та 3000 обертів за хвилину виробництва України, Білорусії, Китаю загальнопромислового призначення

Однофазні електродвигуни (220В) АИРЕ

потужністью від 180Вт до 3кВт частотою обертання 1500 і 3000 обертів за хвилину, які працюють від однофазної мережі напругою 220 Вольт.
Електродвигуни постачаємо в комплекті з конденсатором.
Виробництво електромоторів: Україна, Білорусія та Китай

Вибухозахищені електродвигуни 4ВР

для роботи у вибухонебезпечному середовищі з вмістом пилу, газів або пари категорій I або IIА і температурою займання Т4 по ГОСТ12.1.011-78

Кранові електродвигуни MT та MTF

потужністю від 3,5 кВт до 22 кВт частотою обертання 750 та 1000 обертів за хвилину для приводу кранів та підйомно-транспортних механізмів нові та складського зберігання (з гарантією)

Маємо товарний запас

На складі в Житомирі завжди є запас найбільш “ходових” електродвигунів виробництва України, Білорусії, Китаю

~

Надаємо гарантію

На всі електродвигуни надаємо гарантію виробника. За звичай – це 1 рік

Пропонуємо кращі ціни

Завжди запропонуємо варіанти як зоощадити гроші при покупці та експлуатації електродвигуна, підберемо захист для електродвигуна

FAQ (Запитання / Відповіді по електродвигунам)

u

Що потрібно знати, щоб замовити електродвигун?

Щоб правильно підібрати та купити електродвигун визначись за трьома напрямками:

 

  • Яку потужність повинен развивати електродвигун? На бірці електродвигуна вказується механічна потужність на валу електродвигуна
  • Які оберти повинний мати вал електродвигуна? На бірці електродвигуна вказуються реальні обороти електродвигуна при номінальному напрузі і частоті мережі. У прайс-листах вказується частота обертання електромагнітного поля в статорі електродвигуна (3000 1500, 1000 або 750 об за хвилину).
  • Які габаритно-приєднувальні розміри повинний мати електродвигун? Розміри електродвигуна “прив’язані” до розміру висоти центру вала електродвигуна до площини, на якій встановлений електродвигун. Цей розмір називається“габарит електродвигуна” і вказується в назві електродвигуна. Електродвигуни виготовляються з приєднувальними розмірами по ГОСТ та з приєднувальними розмірами по DIN.

u

Що враховувати при заміні імпортного електродвигуна на вітчизняний?

Імпортні двигуни виготовлені за стандартом DIN, вітчизняні електродвигуни виготовлені по ГОСТ. Складність заміни полягає в різних привязках розмірів електродвигуна до потужності по DIN і по ГОСТу. Переконатися в цьому можна порівнявши таблиці з розмірами електродвигунів по DIN і з таблицями з розмірами електродвигунів по ГОСТ.
Іншими словами, якщо підібрати аналог імпортного електродвигуна по потужності і частоті обертання з вітчизняних електродвигунів типу АИР, то розміри електродвигуна АИР в більшості випадків будуть менше розмірів імпортного.

u

Що треба перевіряти при отриманні електродвигуна ?

При прийманні електродвигуна переконайтеся в наступному:
1) що під час зберігання і транспортування електродвигун не піддався надмірному забрудненню або впливу вологи;
2) у відсутності механічних пошкоджень і дефектів на зовнішній поверхні електродвигуна;
3) відповідності типу електродвигуна і даних на табличці (напруга, обороти, з’єднання фаз, кліматичний і монтажне виконання, і інше) вимогам замовлення.
4) відповідності зазначеної на табличці заводського номеру електродвигуна номеру записаному в гарантійному талоні на електродвигун;
5) в тому, що вал електродвигуна обертається вільно, провернувши його від руки.

u

Чому електродвигуни виходять з ладу?

Основна причина виходу електродвигуна з ладу – його перевантаження.
Для захисту електродвигуна від перевантаження використовуйте магнітний пускач з тепловим реле. Підбирайте теплове реле для кожного електродвигуна виходячи з струму, споживаного електродвигуном в робочому режимі.
u

Чому "китайські" електродвигуни дешевші вітчизняних?

В “китайські” електромотори закладено нижчий коефіцієнт перегрузки. Для вітчизняних електромоторів, спроектованих за часів СРСР, допустима перегрузка – 10%, для “китайських” – меньше. Що і впливає на ціну.

Завітай до нас

Склад і офіс знаходяться в одному місці. Зручно підїжджати грузовим авто

Житомир, вулиця Михайла Грушевського, 109

Передай нам повідомлення