ЕлектроСталь – місце в Житомирі, де можна підібрати та купити насос

Допомагаємо підібрати та купити насоси для перекачки води, суміші, масел. Беремо до уваги умови експлуатації, склад суміші, ступінь захисту, конструктивне виконання, кваліфікацію обслуговуючого персоналу.

Ми поставляємо:

Консольні насоси типу К - купити насос Житомир (067)4111567

Консольні насоси К та КМ

для перекачування води та інших нейтральних рідин з температурою від 0 до 85 ° C з вмістом твердих включень розміром до 0,2 мм, об’ємна концентрація яких не перевищує 0,1%.

Дренажні насоси ГНОМ, Pedrollo TOP

призначені для відкачування забрудненох води, що містить механічні домішки (пісок, цемент, глину) масовою концентрацією до 10% з частинками розміром до 5 мм. Температура води, що перекачується – до 35 ºС

Дренажні насоси типу ГНОМ - купити насос Житомир (067)4111567
Глибинні насоси типу ЕЦВ - купити насоси в Житомирі (067)4111567

Глибинні насоси ЕЦВ

призначені для підйому води з артезіанських свердловин і колодязів загальною мініралізаціі (сухий залишок) не більше 1500 мг / л, з водневим показником pH 6,5-9,5, з температурою до 25 ° C і з масовою часткою твердих механічних домішок не більше 0,01%; вмістом хлоридів не більше 350 мг / л, сульфатів не більше 500 мг / л, сірководню не більше 1,5 мг / л.

Масляні насоси типу Г11

призначені для нагнітання під номінальним тиском 2,5 МПа (25 Атм) постійного по величині і напрямку потоку мінерального масла з кінематичною в’язкістю від 17 до 400 мм 2 / с при температурі масла 10 … 55 ° С в мастильні системи верстатів та інших стаціонарних машин

Масляні насоси типу Г - купити насоси в Житомирі (067)4111567

Маємо товарний запас

На складі в Житомирі завжди є запас найбільш вживаємих насосів

~

Надаємо гарантію

На всі насоси надаємо гарантію виробника. За звичай – це 1 рік

Пропонуємо кращі ціни

Запропонуємо варіанти як зоощадити гроші при покупці та експлуатації насоса

FAQ (Запитання / Відповіді по насосам)

u

Що потрібно знати, щоб замовити насос?

Щоб правильно підібрати та купити насос визначись за трьома напрямками:

  • Яку рідину необхідно перекачувати? Які властивості цієї рідини (в’язкість, температура, склад, наявність включень)? Цим визначиш тип насоса.
  • Який об’єм рідини потрібно перекачувати насосом? Цим визначиш подачу насоса. Подача насоса – це обсяг рідини, що подається насосом в одиницю часу, вираженої в м3/год (кубометрів на годину) або л/с (літрів в секунду). Позначається “Q”.
  • Який тиск повинен забезпечувати насос? Цим визначиш напір насоса. Напір насоса – це різниця питомих енергій рідини в перетинах до і після насоса, виражена в метрах водяного стовпа (м). Позначається “Н”.

u

Що враховувати при підборі насоса для свердловини ?

Основні параметри, які потрібно врахувати при підборі насоса для свердловини : динамічний рівень води в свердловині, дебет свердловини, діаметр свердловини.
Динамічний рівень – це відстань від поверхні землі до поверхні рідини, що встановлюється в свердловині при відборі з нього рідини з витратою Q. Він може істотно відрізнятися від статичного, коли рідина не відбирається з свердловини.
Основна помилка при виборі насосу: відправний параметр при розрахунках насосу приймається глибина його занурення і абсолютно не береться до уваги стовп води над насосом. Насправді необхідно брати до уваги динамічний рівень води в свердловині.  Насос підіймає воду з динамічного рівня води в свердловині, а не з глибини занурення!

Завітай до нас

Склад і офіс знаходяться в одному місці. Зручно підїжджати грузовим авто

Житомир, вулиця Михайла Грушевського, 109

Передай нам повідомлення